kuvia

RE/ARRANGE – Essi Immonen 3.2.-25.2

 

JOTAIN UUTTA – Suikkaset 6.1.-28.1.2018

PIENI HAIRAHDUS – Surulliset tytöt 2.12.-31.12.2017

WHAT IS LEFT – Anni Kristiina 4.11.-26.11.

Jonna Salonen, Leila Tanskanen ja Maiju Heikkilä 7.10.-29.10.

MAALAUKSIA/PAINTINGS – Tuomas Korkalo 9.9.-1.10.2017


Warning: getimagesize(/home/taidekes/public_html/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/nettikutsu.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 405

Warning: Division by zero in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 428

Warning: Division by zero in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 428
nettikutsu Korkalo5 Korkalo4 Korkalo3 Korkalo2 Korkalo1

NAFNLAUS/ANONYM – Santtu Määttänen 12.8.-3.9.2017

KRIMI GETS CREAMY – Elvire Blanc Briand 15.7.-6.8.2017

ELECTRICITY – Maija Ranka 17.6.-9.7.2017

DECADENCE – Kaija Hinkula ja Mika Kiviniemi 27.5.-11.6.2017


Warning: getimagesize(/home/taidekes/public_html/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/Hinkula&Kiviniemi.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 405

Warning: Division by zero in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 428

Warning: Division by zero in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 428
Hinkula&Kiviniemi IMG 20170610 124459 resized 20170612 084316622 IMG 20170610 125352 resized 20170612 084319056 IMG 20170610 124937 resized 20170612 084321107 IMG 20170610 124610 resized 20170612 084317837 IMG 20170610 124804 resized 20170612 084320326 IMG 20170610 124853 resized 20170612 084317230 IMG 20170610 124738 resized 20170612 084316021 IMG 20170610 124711 resized 20170612 084315353 IMG 20170610 125047 resized 20170612 084318422 IMG 20170610 125147 resized 20170612 084319672

PROTOTYYPPI – Tuukka Teponoja 28.4.-21.5.2017

EI TUNNU MISSÄÄN – Mira Kankaanranta 1.-23.4.2017

KORU KIVIEN JOUKOSSA – Hanna Ryynänen 4.-26.3.2017

TRAGEDIA/TRAGEDY – Henrik Härkönen 4.-26.2.2017

AESTHETICS OF POWER – Jussi Pirttioja 7.-29.1.2017

ALUN LOPPU – Seppo Alanissi 3.-31.12.2016

STILL – Janette Holmström 4.-27.11.2016

KERROKSIA – Ville Lehtinen 8.-31.10.2016

EMPTY PLEASURE – Heikki Humberg 11.9.-2.10.2916

PYÖRÄHDYKSIÄ PIMEÄSSÄ – Enni Vekkeli ja Reeta Suvanto 14.8.-4.9.2016


Warning: getimagesize(/home/taidekes/public_html/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/reetajaenni.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 405

Warning: Division by zero in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 428

Warning: Division by zero in /home/taidekes/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 428
reetajaenni Reeta_Enni_7 Reeta_Enni_6 Reeta_Enni_5 Reeta_Enni_4 Reeta_Enni_3 Reeta_Enni_2 Reeta_Enni_1

Krimin croqui 6.8.2016  ja ENDEGRA-meeting 8.-12.8.2016

MYCELIUM – Inka Nordlund 9.-31.7.2016

ELÄINTEN HERRAT – Ole Härmälä 4.6.-3.7.2016

reREADING – Markku Metso ja Hanna Peräkylä 7.-29.5.2016

VIERAITA KRIMILLÄ – Mikko Kallavuo 9.-28.4.2016

OLOTILA – Tapio Mömmö, 5.3.-3.4.2016

Taidekahvila Krimi & Savutulilla-Äijäparkki, 21.2.2016

RAJOILLA – Karkki Mäkelä feat. Lauri Mäkimurto, 6.-28.2.

IÄRJ’ – Jussi Nykänen 9.1.-31.1. 2016

GRAND OPENING – Taidekeskus Krimin avajaiset, 10.-22.12.2015

taidekeskus & galleria Imatralla